4596640 c713 2

Mimarlıkta Photoshop

10068 148564810068

free ae templates free share ae downlaod free envato market free videohive free stock video free after effects templates

Mimarlıkta Photoshop
Video: .mp4 (1280×720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 6.01 GB
Genre: eLearning Video | Duration: 20 lectures (5 hour, 46 mins) | Language: TürkçePhotoshop’un mimarlara, iç mimarlara, peyzaj mimarlarına özel kullanımı ve ağaç/insan arşivi

What you’ll learn

Photoshop’un MİMARLIKTA, İÇ MİMARLIKTA, PEYZAJ MİMARLIĞINDA kullanımı
Mimari görselleri küçük dokunuşlarla etkili ve gerçekçi hale getirmek
Mimari bir sunuma insan, ağaç gibi objeleri yerleştirmenin teknikleri
İyi çıkmamış bir render’ı tekrar baştan render beklemeye gerek olmadan tek dokunuşla iyileştirmek
Kaliteli Render’ın sahip olması gereken özellikler
Işık, Renk, Aydınlatma bilgisi

Requirements

10068 81116610068

 

4662 3506974662

10068 154624810068

Try FREE Canva Magic Write on Canva Docs Click here Now!

5632 14912235632

Mimari sunumları iyileştirmek istiyor olmak
İçerisinde Photoshop’un herhangi bir sürümü yüklü bir bilgisayar

Description

*07.04.2022- Yeni ek dersler ile güncellendi.

Mimarlar ve İç Mimarlar için Photoshop

ve kullanıma hazır, ücretsiz ağaç ve insan imajları arşivi

5632 14912185632

Saatlerdir devam eden mimari renderınız hayalinizdeki gibi etkili ve gerçekçi olmamış fakat tekrar render alacak vaktiniz de yok. Keşke bir program olsa da küçük birkaç dokunuşla çalışmanız istediğiniz etkiye ulaşsa…

Elbette var.

Pek çok Photoshop eğitimi görüyoruz fakat genelde reklamcılar, grafikerler, kartvizit tasarımcıları, fotoğrafçılar için oluyor. Doğrudan MİMARLIK, İÇ MİMARLIK, PEYZAJ MİMARLIĞI için hazırlanmış bir Photoshop eğitimi bulamıyoruz.

Mimari tasarımlarınızı 3DS Max, AutoCAD, Cinema 4D, SketchUp, Meshmixer, Maya gibi modelleme yazılımlarda yapıyorsunuz ve render almak için de V-Ray, Corona, Lumion, Twinmotion, Unreal Engine, Keyshot, D5 Render gibi yazılımlara başvuruyorsunuz. Yine de ortaya çıkan render içinize sinmiyor. Bir problem olduğunu anlıyorsunuz ama o eksiğin, problemin, göz tırmalayan şeyin adını koyamıyorsunuz. Soluk mu, bulanık mı? Cansız mı, yoksa net mi değil?

Bir mimar olarak ben de aynı yollardan geçtim ve 15 yıllık deneyimimi sizlerle paylaşmak için çeşitli eğitimler veriyorum. Yukarıda bahsettiğim sorun için bazı pratik çözümleri konuşacağız.

Render’larınızda fotoğrafçılık ilkelerine, mimari sunum ilkelerine aykırı ögeler ne ise analizini yapacağız. Problemin tam tespiti için tekniklerimiz var.

Photoshop’un içinde kaybolmanıza gerek olmadan, küçük dokunuşlar ile nasıl etkili mimari sunumlar haline getirebiliriz, bunu konuşacağız.

Hasarlı, kusurlu çıkmış bir render için tekrar 10 saatlik bir render bekleme süresi ile vakit kaybetmeyin. Photoshop sizin yerinize çözsün.

Ve en önemlisi belki Photoshop’un parametreleri ile oynuyorsunuz ama nerede durmanız gerektiği hakkında doğru sezgilere sahip değilsiniz. Yani yaptığınız ayarlar çok mu kaçtı, yetersiz mi kaldı? Etkili bir mimari çalışmanın sahip olması gereken ayarlar nedir, bunu konuşacağız.

Tespitini yaptığım bu konular hakkında dilimizde doyurucu bir eğitimin bulunmadığını fark ettim. Ve meslektaşlarım için yararlı olduğunu düşündüğüm MİMARLIKTA PHOTOSHOP eğitimini hazırladım.

(Bu kurs yeni ek dersler ile devamlı güncellenmektedir)

***

DERSLERİMDEN FAYDALANMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İÇİN TAVSİYELER:

Şunu belirtmek isterim ki bu dersler hiç bilmeyen, az bilen ve çok iyi bilen herkese bir şeyler katabilecek şekilde tasarlandı. O yüzden hiçbir meslek grubu ve tecrübe seviyesi için vakit kaybı olmayacaktır. Bu Udemy sayfam A’dan Z’ye bir 3D okulu olsun istedim.

Tasarım ve modelleme için AutoCAD ve -artık şimdi- 3ds Max derslerim var.

Tasarımınız hazır, şimdi onu “V-Ray Three Point Lighting” öğrenerek veya “A’dan Z’ye Lumion Eğitimi (2022)” alarak render edin.

Evet sevgili Mimarlar, “Mimarlıkta Photoshop” dersi ile aldığınız render’ı editleyin.

Yeterli olmadı mı? Lumion uygulama dersleri ile Lumion tekniğinizi geliştirin.

Mesela Peyzaj Mimarları “LUMION ‘da Mimari Render-UYGULAMA” dersime göz atabilir.

Animasyon öğrenmek isteyen içinse üç dersim var; “LUMION ‘da Animasyon ve Render”, “LUMION ‘da Mimari Animasyon UYGULAMASI” ve “Lumion’da Tanıtım Filmi Hazırlamak”

Dış mekan render geliştirmek isteyen Mimarlar “LUMION ‘da Render- KIŞ SAHNESİ UYGULAMASI“ dersime, “LUMION ‘da Mimari Render-UYGULAMA” dersime veya “LUMION ‘da Mimari Dış Mekan-UYGULAMA” dersime göz atabilir.

Hazırladığınız görseller içinize bir türlü sinmiyorsa problemin ne olduğunu birlikte analiz edebileceğimiz “MİMARİDE ETKİLİ GÖRSELLEME” ve “Kaliteli Render Almanın Kuralları” derslerime göz atabilirsiniz. Bakalım sunumlarınızdaki problem neymiş…

İç Mimarlar özellikle “LUMION ‘da V-Ray kalitesinde render almak- İÇ MEKAN” dersime göz atmalı.

Gördüğünüz gibi hazırlamış olduğumuz ders arşivinde tüm tasarım, modelleme, görselleme problemleri için çözümler ve eğitimler bulunuyor.

Durmayın, 3D okulumda önizlemelere bir göz atın.

Who this course is for:

MİMARLAR ve MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ
İÇ MİMARLAR ve İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ
PEYZAJ MİMARLARI ve PEYZAJ MİMARLIĞI ÖĞRENCİLERİ
TASARIMCILAR
DEKORATÖRLER
Soluk, donuk, karanlık render’larını etkili hale getirmek isteyenler
Gerçekçi olmayan bir mimari görselin gerçek kusurlarını analiz edebilmek isteyenler

Homepage: https://www.udemy.com/course/mimarlkta-photoshop/

DOWNLOAD

Mimarl__kta_Photoshop.part1.rar – 4.0 GB
Mimarl__kta_Photoshop.part2.rar – 2.0 GB

10068 148564710068

gfxdownload download videohive free free download vfx vfx download ae download share ae free essential graphics premiere pro flower titles aedownload audiojungle free download videohive prisma lens effects download premiere pro free templates