Screenshot 2022 08 07 20.07.46

30+ Yıllık Fotoğrafçıdan Photoshop CC Dersleri!

10068 148564810068

free ae templates free share ae downlaod free envato market free videohive free stock video free after effects templates

30+ Yıllık Fotoğrafçıdan Photoshop CC Dersleri!
Video: .mp4 (1280×720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 8.71 GB
Genre: eLearning Video | Duration: 66 lectures (19 hour, 15 mins) | Language: Türkçe

Adobe Photoshop CC Programı ile A’dan Z’ye Grafik Tasarım Öğrenmeye Başlayın!

What you’ll learn

Photoshop CC’nin hemen hemen her özelliğini öğreneceksiniz.
Photoshop CC’de grafik tasarımlar yapmayı öğreneceksiniz.
Photoshop CC’nin tüm tasarım araçlarını öğreneceksiniz.
Logo, afiş, broşür, katalog, vs. tasarımların nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz.
Her türlü fotoğrafı ve raster görüntüyü işlemeyi öğreneceksiniz.
Fotoğrafçılık ile ilgili çok önemli bilgiler öğreneceksiniz.
Çok farklı tasarım bakış açılarını öğreneceksiniz.

10068 81116610068

 

4662 3506974662

10068 154624810068

Try FREE Canva Magic Write on Canva Docs Click here Now!

5632 14912235632

Requirements

Photoshop ya da herhangi bir grafik tasarım programı ön bilginizin olmasına gerek yoktur.
Grafik tasarım mantığına sahip olmanız avantaj olacaktır.
Fotoğrafçılık bilginizin olması fayda sağlayacaktır.
Herhangi bir Photoshop CC sürümü ile çalışabilirsiniz.

Description

Photoshop eğitimini sektörde 30+ yıllık tecrübesi olan değerli bir fotoğrafçıdan öğrenmeye hazır mısınız? Tüm tasarım ve fotoğrafçılık tecrübelerini sizinle paylaşacağı Photoshop eğitiminde göreceğiniz ileri seviye tasarım teknikleri ile piyasada rahatlıkla fark yaratabileceksiniz! Eğitmenimiz fotoğrafçılık sektörü için Photoshop programını uzun yıllar grafik tasarımlarında kullandı ve bu bilgi birikimlerini şimdi sizinle paylaşmaya hazır! Bu eğitimimizde Photoshop programının önemli olan tüm özelliklerine sıfırdan başlayarak, ileri seviyeye kadar değineceğiz. Eğitimimiz gelen istekler doğrultusunda her zaman güncel tutulmaya da çalışılacaktır. Aynı zamanda da tüm sorularınızı eğitimi izlerken anında sorabilirsiniz ve 24 saat içerisinde sorularınıza yanıt almış olacaksınız! Eğer Photoshop ile ilgiliyseniz ve aynı zamanda da grafik tasarım ve fotoğrafçılık gibi önemli sektörlere ilgi duyuyorsanız bu Photoshop eğitimi tam size göre bir eğitim olacaktır. Herkese şimdiden iyi bir eğitim geçirmesi dileğiyle, eğitimde başarılar dileriz.

Adobe Photoshop, Adobe Inc.’nin Windows ve macOS için geliştirip sunduğu piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır. Vektörel işlemlerde ve yazı işleme konusunda da bazı yetenekleri olmakla beraber, pazar lideri olmasını sağlayan özelliği bit resim işleme işlevini de taşıyan Photoshop, kuşkusuz bilgisayar dünyasının en kuvvetli yazılımlarındandır.

5632 14912185632

Photoshop, raster görüntülerini birden çok katmanda düzenleyebilir ve maskeleri, alfa kompozisyonlarını ve RGB, CMYK, CIELAB, spot renk ve çift ton gibi çeşitli renk modellerini destekler. Raster görüntü, metin ve vektör grafiklerini düzenleme veya oluşturmaya ek olarak, limitli de olsa 3D grafik ve video düzenleme yeteneklerine de sahiptir. Kendi içinde entegre biçimde çalışan ve yeni veya gelişmiş özellikler sunan, Photoshop’tan bağımsız olarak geliştirilen ve dağıtılan eklentiler (plug-ins) yüklenerek özellik seti genişletilebilir. Photoshop CS2 sürümünden itibaren, “Smart Object” (Akıllı Nesne) adında geliştirilmiş, vektörel verilerin kalitesi bozulmadan Photoshop ortamına aktarılmasını sağlayan bir sistem ile kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlanmıştır.

PSD ya da tam adıyla Photoshop Document, Adobe Photoshop’un öntanımlı dosya biçimidir. PSD dosyası, Photoshop’ta bulunan çoğu görüntüleme seçeneğini destekleyen bir görüntü saklar. Bunlar katman maskeleri, saydamlık, metin, alfa kanalları ve spot renkler, kırpma yolları ve çift ton ayarları içeren katmanları içerir. Projeyi oluşturduktan sonra tekrar işlemek ya da yapılan işlemleri geri alabilmek için proje kaydı PSD formatıyla alınmalıdır. PSD dosya biçimi Adobe’nin Illustrator, Premiere Pro ve After Effects gibi diğer uygulamalarına ve Adobe uygulamalarından dışa aktarılabilir.

Who this course is for:

Photoshop programını öğrenmek isteyenler
Photoshop programında kendini geliştirmek isteyenler
Photoshop programını ileri seviyede öğrenmek isteyenler
Grafik tasarım alanına ilgi duyanlar
Fotoğrafçılık ile ilgili olanlar

Homepage: https://www.udemy.com/course/30-yllk-fotografcdan-photoshop-cc-dersleri/a

DOWNLOAD

30Y__ll__k_Foto__raf____dan_Photoshop_CC_Dersleri.part1.rar – 3.0 GB
30Y__ll__k_Foto__raf____dan_Photoshop_CC_Dersleri.part2.rar – 3.0 GB
30Y__ll__k_Foto__raf____dan_Photoshop_CC_Dersleri.part3.rar – 2.7 GB

10068 148564710068

gfxdownload download videohive free free download vfx vfx download ae download share ae free essential graphics premiere pro flower titles aedownload audiojungle free download videohive prisma lens effects download premiere pro free templates