4190664 1ac8

Grafik Tasarım Kursu (SERTİFİKALI! Kısa Sürede,Kolay Öğren!)

10068 148564810068

free ae templates free share ae downlaod free envato market free videohive free stock video free after effects templates

Grafik Tasarım Kursu (SERTİFİKALI! Kısa Sürede,Kolay Öğren!)
Video: .mp4 (1280×720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 4.61 GB
Genre: eLearning Video | Duration: 53 lectures (8 hour, 31 mins) | Language: Türkçe

Photoshop, illustrator ve indesign programlarını etkili ve kısa sürede öğrenerek grafik tasarım yapmaya başlamak için!

What you’ll learn

Photoshop, illustrator ve indesign programlarını öğrenerek birer grafik tasarımcı olabilecekler.
Ayrıca photoshop, illustrator ve indesign programlarını çok etkili kısa ve konsantre öğrenecekler.
Bu eğitimin iyi şekilde öğrenilebilmesi için birebir sizin de uygulamanız ve takıldığınız noktada sormanız gerekmektedir..
Eğitim içerisinde verilen ödevlerle pekiştirilmesi sağlanacak.

10068 81116610068

 

4662 3506974662

10068 154624810068

Try FREE Canva Magic Write on Canva Docs Click here Now!

5632 14912235632

Requirements

Photoshop, illustrator ve indesign programlarının yüklü olduğu bir bilgisayar.

Description

Değerli öğrenciler, 20 yıllık sektör tecrübesi ve Türkiye’nin en çok satan photoshop, illustrator ve indesign eğitimleri eğitmeninden konsantre hazırlanmış, çok kısa sürede grafik tasarımı öğretecek bir setle karşınızdayım. İster yeni bir meslek için, isterseniz de hobi olarak bu kursu öğrenebilirsiniz.

Üniversitelerin ilgili bölümlerindeki öğrencilerim; malumunuz okullarda verilen grafik tasarım eğitimlerinin maalesef eksikliğini hissediyorsunuzdur. Bu eğitimle tüm eksikliklerinizi tamamlayacak, hayata bakış açınız değişecek ve gelecekte ki grafik tasarım mesleğinize güvenle bakacaksınız.

5632 14912185632

Bu eğitimde photoshop, illustrator ve indesign eğitimlerinin temel komutlarını ve mantığını öğrenecek bu meslek için sadece yapmanız gereken kısımları öğreneceksiniz. Bu şekilde program kavranmış olacak, karşınıza gelecek her grafik tasarım işini yapabiliyor olacaksınız.

Öncelikle photoshopun bilinmesi gereken tüm işlemleri verildi, aynı şekilde illustratorun kullanımı, mantığı, indesignnin kullanımı ve mantığı, ayrıca bu programların birbiri ile nasıl entegreli çalıştığı da verilmiş oldu. Uygulamalar kısmında programlar harmanlanarak ortak projelerle nasıl grafik tasarım yapılır öğrenmiş olacaksınız.

En kısa sürede, etkili ve kalıcı bir şekilde öğrenebileceğiniz bir eğitim olmasının yanında, eğitmenin sektörün içerisinde olması ve sürekli trend çalışmalarla firmalara destek vermesi öğrencinin en çok ihtiyacı olacağı noktadadır. Çünkü eğitim bir şekilde alınıyor ama tecrübe maalesef zaman alan bir durum. Bu anlamda danışabileceğiniz, sizi yönlendirebilecek sorularınıza sıkılmadan cevap verebilecek bir eğitmenle yoldasınız. Sıkılmıyor, çünkü işini çok seviyor 😉

Bu eğitimde sadece açın, izleyin ve uygulayın. Kafanıza takılan her soru için en geç 24 saat içerisinde dönüş yapılacaktır.

Şimdi zaman kaybetmeden başlayalım…

****

ENGLISH LANGUAGE

Dear students, I am here with a set that will teach graphic design in a very short time, prepared with 20 years of industry experience and Turkey’s best selling photoshop, illustrator and indesign trainers. You can learn this course whether for a new profession or as a hobby.

My students in the relevant departments of universities; As you know, you unfortunately feel the lack of graphic design education given in schools. With this training, you will complete all your shortcomings, your perspective on life will change, and you will look at your future graphic design profession with confidence.

In this training, you will learn the basic commands and logic of photoshop, illustrator and indesign trainings, and you will learn only the parts you need to do for this profession. In this way, the program will be comprehended and you will be able to do every graphic design job that will come your way.

First of all, all the necessary processes of photoshop were given, in the same way, the use of illustrator, its logic, the use and logic of indesign, as well as how these programs work integrated with each other were given. You will learn how to make graphic design with joint projects by blending the programs in the Applications section.

In addition to being an education that you can learn in the shortest time, effectively and permanently, the fact that the trainer is in the sector and supports companies with continuous trend studies is at the point where the student will need it most. Because education is acquired somehow, but experience unfortunately takes time. In this sense, you are on your way with a trainer that you can consult and guide you and answer your questions without getting bored. He is not bored because he loves his job 😉

Just open, watch and apply in this tutorial. For any question you may have, you will receive a response within 24 hours at the latest.

Now, without wasting time, let’s start…

Who this course is for:

Yeni meslek edinmek isteyenler, hobi olarak grafik tasarım yapmak isteyenler, freelancer iş yapmak isteyenler…

Homepage: https://www.udemy.com/course/grafik-tasarim-egitimi-cok-ksa-surede-kolay-ogren/

DOWNLAOD


Grafik_Tasar__m_Kursu__SERT__F__KALI_K__sa_S__rede_Kolay_____ren__.part1.rar – 2.0 GB
Grafik_Tasar__m_Kursu__SERT__F__KALI_K__sa_S__rede_Kolay_____ren__.part2.rar – 2.0 GB
Grafik_Tasar__m_Kursu__SERT__F__KALI_K__sa_S__rede_Kolay_____ren__.part3.rar – 632.0 MB

10068 148564710068

gfxdownload download videohive free free download vfx vfx download ae download share ae free essential graphics premiere pro flower titles aedownload audiojungle free download videohive prisma lens effects download premiere pro free templates